Kategorie

RED Q7620 extra mocny klej do papieru 100ml

  • Kod: 2137
  • Dostępność: Jest
  • Producent: RED
  • Kod producenta: Q7620
  • Cena brutto: 6,30 zł
  • (Cena netto: 5,12 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

RED Q7620 extra mocny klej do papieru i drewna 100ml

Opakowanie: tubka 100ml z dozownikiem zaciskowym.

Jeden z najlepszych klejów do papieru i drewna dający przeźroczystą elastyczną spoinę. Klej syntetyczny na bazie wody łączony reakcyjnie, dzięki czemu jest bez nieprzyjemnego benzynowego zapachu. Elastyczna spoina nie kruszy się i nie łamie.

Zastosowanie:Klej RED wspaniale nadaje się w szczególności do łączenia drobnych powierzchni modeli kartonowych choćby gąsienic czy skręconych luf, rurek, a także większych przy klejeniu na zakładkę albo krawędziowym. Przeźroczysta spoina nie jest widoczna na sklejonym modelu i daje się wspaniale malować farbami modelarskimi wszystkich marek. Na spoinach testowaliśmy farby piętnastu producentów będących w sprzedaży w Polsce i w naszej ofercie. Pomimo tego, że klej jest na bazie wody nie jest ona rozpuszczalna przez farby wodne oraz acetonowe nakładane w normalnych ilościach na model bez opóźniaczy. Przy klejeniu wąskich spoin na zakładkę bądź stycznie nie deformuje kartonu, klejonego modelu.

RED Q7620 Klej do łączenia papieru, drewna i tektury ze sobą oraz drewnem, tkaninami, skórą, metalem itp. Jest produktem na bazie wodnej. Czas łączenia kleju wynosi zaledwie kilka minut (w zależności od chłonności podłoża i temperatury otoczenia). Klej po wyschnięciu tworzy bezbarwną, elastyczną i bardzo wytrzymałą spoinę. Q7620 jest przeznaczony szczególnie do łączenia papieru twardego (tektura, karton). Typowe zastosowania: klejenie i zamykanie opakowań kartonowych, pudełek, budowa modeli karonowych, klejenie konstrukcji z drewna i papieru, naprawa książek (klejenie grzbietów), itp. Siła spoiny jest o wiele wyższa od struktury papieru - próba rozłączenia klejonych elementów powoduje rozerwanie struktury papieru/kartonu, a spoina pozostaje nienaruszona. W przypadku papieru powlekanego lub laminowanego zaleca się wykonanie wcześniejszej próby.

Ten klej nie jest wikolem. Z wikolem ma tylo jednen wspólny mianownik. Tylko zapach. Klej daje zupełnie inna spoinę i jest dużo szybszy w łączeniu