Catégories

Conditions

 Nasza firma powstała w 1991 roku. W pierwszych dwóch latach działalności zajmowaliśmy się sprzedażą artykułów piśmienniczych, papierniczych i kreślarskich znanych producentów światowych, takich jak: Parker, Drescher, Schwan-stabilo, Bic, Steadthler, Rystor, Pentel i innych.

W 1996 roku, po krótkiej przerwie, rozszerzyliśmy profil naszej działalności na obszar montażu zestawów komputerowych, sprzedaży peryferiów i akcesoriów do sprzętu komputerowego.

Zostaliśmy w tej branży do dnia dzisiejszego i nie zamierzamy z niej rezygnować, ze względu na kilka odniesionych sukcesów, którymi chcemy się pochwalić. Po pięciu latach działalności w branży komputerowej otrzymaliśmy kilka tytułów i wyróżnień od firm zajmujących się produkcją sprzętu komputerowego. Wymienimy te, które są dla nas najbardziej cenne: RESELLER od firmy Verbatim, za wyniki sprzedaży i obsługę klientów w 2001 roku; Ricoch Certyficate Partner, gdzie firma Ricoch będąca jednym z największych producentów podzespołów komputerowych uznaje nas jako partnera handlowego na terenie Polski; najcenniejszym wyróżnieniem jest dla nas pozyskanie tytułu Autoryzowanego Dealera Produktów Samsung otrzymanego w 2002 roku.

W styczniu 2004 roku pojawiły się w naszej ofercie pierwsze modele do sklejania, a pół roku później narzędzia do cięcia renomowanej japońskiej firmy „OLFA”. Od tego czasu jesteśmy coraz bardziej zainteresowani sprzedażą kartonowych, plastikowych i drewnianych modeli do sklejania. Impulsem, który utwierdził nas w modelarskim przedsięwzięciu jest otrzymana przez naszą firmę zgoda na sprzedaż hurtową narzędzi „OLFA”.

Kończąc życzymy wszystkim udanych zakupów w naszym sklepie. Pragniemy również zaprosić do współpracy sklepy i hurtownie.

 Z wyrazami szacunku

Zespół „DUDUŚ”
Zbigniew Nykiel