Categorías

DL 283 klej kontaktowy w aerozolu 200ml

  • Código : 2293
  • Disponibilidad : Jest
  • Fabricante : DANA LIM
  • Código del fabricante: 283
  • Precio bruto: 60.72 zł
  • (Precio neto: 49.37 zł)
  • szt.
  • Recomendar el producto

DL 283 klej kontaktowy w aerozolu 200ml

Opakowanie: Spray 200ml

Klej w aerozolu 283 jest uniwersalnym klejem kontaktowym w poręcznym pojemniku typu "spray", przeznaczonym do klejenia tymczasowego lub trwałego. Można stosować na powierzchniach porowatych i gładkich takich jak: metale, większość tworzyw sztucznych, pianki, materiały izolacyjne, tektura, papier, płyty pilśniowe, tkaniny, skóra, guma, korek, drewno,płyty wiórowe, szkło, beton etc. Klej uzyskuje właściwą siłę łaczenia natychmiast po użyciu. Klej jest odporny na wilgoć i temperaturę do około 50st.C

 Opis produktu i zastosowanie:

 

Klej kontaktowy w aerozolu 283 jest produktem przeznaczonym do klejenia tymczasowego lub trwałego (w zależności od sposobu użycia kleju). Przeznaczony do łączenia materiałów porowatych i gładkich;

- metale

- większości tworzyw sztucznych

- pianki

- materiały izolacyjne

- karton

- papier

- filc

- skóra

- guma

- korek

- drewno

- szkło

- inne

Wszystkie materiały można łączyć ze sobą lub w kombinacji z innymi.

Połączenie jest odporne na wilgoć i temperatury do +50 C

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć (około 1 minuty). Powierzchnia klejona musi być czysta, sucha, wolna od pyłu i zatłuszczeń. Klej nanosić z odległości 20 - 25cm.

Klejenie trwałe.

Klej nanosić na obie powierzchnie cienką warstwą, odczekać około 10 minut do wyschnięcia. Po wyschnięciu złączyć obie powierzchnie i mocno docisnąć. Klej działa natychmiastowo. Zaleca się aby klejone elementy były dopasowane, gdyż po złączeniu nie ma możliwości zmiany połączenia. Klejenie jest bardzo silne natychmiast po użyciu, jednak pełną wytrzymałość uzyskuje po 4 dniach (w temp. +20 C).

Klejenie tymczasowe.

Klej nanosić tylko na jedną powierzchnię, odczekać 20 minut. Po wyschnięciu warstwy kleju, element staje się samoprzylepny i można go przyklejać wielokrotnie. Jeżeli “samoprzylepność” warstwy osłabnie można nanieść kolejną warstwę kleju.

Uwaga:

Klej zawiera rozpuszczalnik i może uszkadzać lub odbarwiać delikatne materiały. Zaleca się wcześniejsze wykonanie próby na małym odcinku klejonego materiału.

! Produkt drażniący w kontakcie ze skórą i wdychaniu. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

! Produkt łatwopalny. Nie rozpylać w pobliżu ognia i Źródeł ciepła